Regulamin

Drodzy Goście,

dziękujemy, że zainteresowaliście się naszą ofertą. Postaramy się, aby czas spędzony w tym urokliwym miejscu przyniósł oczekiwany wypoczynek i moc miłych wrażeń.

Aby tak się stało, podczas pobytu prosimy o przestrzeganie kilku zasad:

       1.Doba hotelowa rozpoczyna się dla naszych gości o godz.16.00, a kończy o 11.00.

       2. Opłaty za niewykorzystane noclegi, z powodu decyzji gości lub też w wyniku wymówienia pobytu gościom z powodu złego zachowania gości, będącego wynikiem nadużycia alkoholu lub też środków odurzających,  nie zwracamy.

       3. Prosimy, aby przed przyjazdem poinformować nas o planowanej godzinie przybycia. Na wszystkich naszych gości czekamy i chcemy ich odpowiednio przyjąć.

       4. Na naszym terenie przygotowaliśmy specjalny parking dla samochodów gości i prosimy, by w tym miejscu je pozostawiać „na odpoczynek”.

       5. Proponujemy skorzystanie z przygotowywanych przez nas posiłków. Posiłki podajemy w budynku sąsiednim.

           Proponujemy:

           Śniadania o godz. 9.00

           Obiadokolacje o godz. 17.00

        6. Jeśli jednak nie nasze posiłki, to jest możliwość przygotowania własnych posiłków w przygotowanej do tego kuchni znajdującej się w domku gościnnym.

        7. Kuchnia i salon są częścią wspólną, pamiętajmy o pozostawieniu po sobie ładu i porządku.

        8. Szanujmy swoją przestrzeń i prawo do ciszy i spokoju. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 6.00. Pamiętajmy, że nasze zachowanie nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.

        9. Porządek na terenie całego obiektu służy nam wszystkim, dlatego starajmy się dbać o niego, a śmieci wyrzucajmy do przygotowanych do tego pojemników, zgodnie z zasadami segregacji śmieci.

        10. Cieszmy się świeżym powietrzem, więc nie palmy w pomieszczeniach, a tylko w miejscach do tego przeznaczonych.

        11. Dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich, nie używamy w pokojach urządzeń elektrycznych i gazowych nie będących na wyposażeniu.

        12. Pamiętajmy, że osoby odwiedzające muszą opuścić obiekt do godz.22.00.

        13. Osoby odwiedzające naszych gości nie mogą nocować w ich pokojach, chyba że zostanie to ustalone wcześniej z gospodarzami.

        14. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia obiektu i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem.

        15. Gdyby jednak nastąpiła jakaś szkoda czy usterka, prosimy by nas o tym od razu powiadomić. Postaramy się ją usunąć i załatwić przy tej okoliczności ewentualne sytuacje finansowe.

        16. Nasi goście otrzymują do swojej dyspozycji komplet kluczy do pokoju i domku oraz do bramy wjazdowej na parking, który prosimy zwrócić w dniu wyjazdu. Zagubienie lub zniszczenie kluczy niestety wiąże się z obowiązkiem zapłaty 50,00 zł.- za komplet kluczy do domku, 100,00 zł – za pilota do bramy wjazdowej na parking.

        17. Pilnujemy i doglądamy komfortu naszych gości, ale nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione przez gości bez nadzoru na terenie obiektu.

        18. Nie odpowiadamy również za rzeczy pozostawione po wyjeździe naszych gości.

        19. Niestety jeśli wydarzy się, że nasi goście będą pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, wywołujących agresywne zachowanie lub zachowanie utrudniające wypoczynek innym gościom, zmuszeni będziemy wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.

Dokładamy wszelkich starań, by Państwa wypoczynek był u nas niezapomniany. Aby tak się stało, postarajmy się wypoczywać w zgodzie z naturą oraz innymi gośćmi.

Życzymy udanego pobytu